Languages

Menu
Sites
Language
Як імпортувати файл OST в Outlook 2016

Імпортуйте файли Exchange, IMAP та осиротілі файли OST в Outlook 2016, перетворивши файли OST у формат PST. Ви можете використовувати перетворювач OST у PST, наданий AxBlaze, для перетворення повних елементів OST у формат PST. Він надає різні варіанти перетворення файлів OST.

 

Детальніше: http://www.axblaze.com/products/osttopst-converter.html

 

Responses

3 Replies
Jennifer Dsouza

Завантажте конвертер FixVare OST у PST, щоб імпортувати файл OST у програмі Outlook 2016. Програмне забезпечення дозволяє отримати доступ до всього вмісту файлу OST, наприклад до повідомлень, контактів, календаря тощо за допомогою Microsoft Outlook. Програмне забезпечення має безліч варіантів перетворення, і воно експортує всі елементи OST у формат PST без будь-яких змін в оригінальній структурі файлу OST. Ви можете спробувати безкоштовну демо-версію для оцінки програмного забезпечення.

 

Офіційне посилання: https://www.fixvare.com/products/ost/pst/

 

liam colin

Спробуйте ефективний сторонній конвертер файлів Softaken OST 2016, щоб з великим комфортом експортувати файл OST у формат файлу PST. Це одна з найкращих утиліт, яка надійно перетворює файл OST у формат файлів PST, MBOX, EML та MSG з усіма вкладеннями. Інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс програмного забезпечення дозволяє початківцям клієнтам переносити OST на файли PST без попередньої технічної експертизи.

malvikka de

Получите мгновенное объяснение формата файла OST в PST с помощью приложения OST to PST Converter, этот инструмент полностью перенесет в ваши автономные данные OST в формат Outlook PST всего за несколько минут. Кто угодно может попробовать это программное обеспечение для перемещения файла OST в форматах PST, MBOX, EML, EMLX, MSG и VCF. Используйте бесплатную пробную версию этого программного обеспечения из любой системы. https://www.sysessential.com/ru/конвертер-ost-в-pst/