Languages

Menu
Sites
Language
Stáhněte si zdarma OST to PST Converter

Stáhněte si zdarma nástroj pro převod OST na PST na AxBlaze a získejte soubor OST převedený do formátu PST. Software převádí kompletní položky OST do formátu PST pro Microsoft Outlook. Má možnost dávkové konverze, která umožňuje převést více souborů OST najednou. Můžete také převést poškozené a poškozené soubory OST na typ souboru PST.

 

Navštivte: http://www.axblaze.com/products/osttopst-converter.html

Responses

4 Replies
Franka Sommer

Převod OST na PST pomocí převaděče FixVare OST na PST. Můžete si stáhnout jeho bezplatnou zkušební verzi a zkontrolovat kompletní funkce před zakoupením. Poskytuje kompletní řešení převodu e-mailu pro OST na PST. Jedná se o jedinečný software na trhu, protože poskytuje více než 150 možností převodu.

 

Oficiální odkaz: https://www.fixvare.com/products/ost/pst/

matias white

Nástroj pro převod OST do aplikace Outlook PST pro import souboru OST z počítače do formátu PST aplikace Outlook bez jakýchkoli chyb. Je to ideální způsob, jak hromadně exportovat soubory OST a zpřístupnit je jako PST, který je snadno přístupný prostřednictvím aplikace MS Outlook. Tento nástroj nabízí bezpečnou a bezrizikovou konverzi souborů s možností uložení převedeného souboru OST ve formátu PST.

Více informací:-https://www.toolsbaer.com/ost-to-pst-conversion/

vincent bill

Zkuste tento jednoduchý způsob, jak exportovat všechny vnitřní položky souboru OST offline do formátu souboru Outlook PST, je tento nástroj Toolscrunch Nástroj pro převod Mac OST na PST. Okamžitě obnoví všechny ztracené vnitřní položky z poškozených nebo nepřístupných dat OST offline a exportuje data souboru OST do souboru PST aplikace Outlook. Tento software podporuje všechny verze systému Mac OS. Před převodem souboru OST offline do formátu dat PST se tomuto softwaru uživateli zobrazí inteligentní náhled, který potvrdí formát převodu. Může převést soubor OST s neomezenou velikostí. Demo zdarma poskytuje také Toolscrunch pro převod souboru OST s několika selektivními položkami. Tento software podporuje všechny verze MS Outlook 2007, 2010, 2013, 2016 a 2019.

angus brown

Pokud dojde ke ztrátě nebo poškození dat OST v uživatelské schránce, je tento nástroj pro převod OST na PST spolehlivým řešením pro obnovení uživatelských dat. Může obnovit offline soubory OST poštovní schránky a převést do formátů jako PST, RTF, MSG, HTML a PDF. Může přímo exportovat soubory OST uživatele do služby Live Exchange nebo Office 365. Může také číst šifrovaná data a převádět je do požadovaného formátu. Velké soubory lze rozdělit na malé a malé soubory lze sestavit podle požadavků uživatele bez poškození dat. Podporuje všechny verze MS Outlook a OS Windows.

Chcete-li vědět více o nástroji, navštivte: https://www.datarepairtools.com/ost-to-pst-converter.html